Bayby Elektrická dvoufázová BBP 1020

Typ odsávačky
elektronické
Dvoufázový systém odsávání

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Zakoupila jsem na doporučení známých. Sama zatím nemohu posoudit. Přesto věřím, že je odsávačka kvalitní .

• Tichý
    • Více dílů

Odsávačka funguje velmi dobře, je tichá a i v noci nebudí. Na čištění je více dílů. V balení jsou i základní náhradní membrány. Český výrobek a velmi příznivá cena. Možnost odsávání obou prsou najednou. U lahviček jsou redukce na malé i velké savičky.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Odsávačka je velmi kvalitní, nekolik programů na stimulaci i odsávání mléka. Je šetrná. Srozumitelné ovládání i údržba celé odsávačky. Velkou výhodou je displej s údajem času při odsávání mléka i odsávání obou prsou najednou. Velká úspora času. Doporučuji všem maminkám.

Typ odsávačky
elektronické
Dvoufázový systém odsávání

• Možnost nastavení odsávání z jednoho nebo obou prsů
  • 2 fáze: fáze stimulace a fáze odsávání
  • 9 intenzit vakua
  • LCD displej
  • Zabránění zpětnému toku mléka

Možnost nastavení odsávání z jednoho nebo obou prsů
2 fáze: fáze stimulace a fáze odsávání
Napodobují přirozené sání dítěte.
Stimulace: Jemné rychlé sání včetně masáže prsu, dochází ke stimulaci vylučování mateřského mléka.
Odsávání: Hluboké pomalé sání, které napodobuje přirozenou rychlost sání a příjmu potravy dítětem.
Dochází k vylučování mateřského mléka a jeho odsávání.
9 intenzit vakua
LCD displej
Zabránění zpětnému toku mléka

Speciální konstrukce prsního nástavce zabraňuje zpětnému toku mléka a poskytuje prsu masáž,
aby bylo stimulováno účinné vylučování mléka.

Neobsahuje BPA (Bisphenol A).

Ideální stav v podobě maminky kojící dítě mateřským mlékem pomáhá zajistit elektrická odsávačka BAYBY BBP 1020, která doslova obhospodaří obě prsa najednou. Jedna motorová jednotka je totiž vybavena dvěma sacími jednotkami, které lze použít současně i samostatně.
Elektrická odsávačka BAYBY BBP 1020 umožní mamince v pohodlí křesla bez nepřirozeného předklánění připravit nepostradatelný pokrm pro miminka. Mamince pomůže jak v situaci, kdy má mléka přebytek a dítě ho nestihne vypít, tak i v opačných případech nedostatečné tvorby mléka, kterou dokáže stimulovat, nebo když si dítě z nejrůznějších důvodů není schopno samo mléko z prsu tzv. vytáhnout.
Dvoufázovost elektrické odsávačky BAYBY BBP 1020 znamená, že v první fázi nastimuluje jemným rychlým sáním včetně masáže prsu tvorbu mateřského mléka a ve druhé fázi odsávání napodobí přirozenou rychlost sání dítěte. Individuální potřeby maminek zohledňuje možnost nastavit si 9 intenzit vakua, tedy síly sání, což lze kontrolovat na LCD displeji. Odsáté mléko pojme lahvička, na kterou lze jednoduše nasadit savičku a obratem dítě čerstvým mlékem nakrmit. Nebo lahvičku zašroubujete víčkem pro uchování mléka v ledničce či mrazničce pro pozdější použití.
Praktické jsou i stojánky pro odložení lahviček s odsávačkou, aby se nepřevrhly.
Všechny součásti lze lehce sestavit i demontovat a samozřejmě sterilizovat. Celý přístroj je zdravotně nezávadný a žádná ze součástí neobsahuje BPA (Bisphenol A).

Dokumenty

• Tichá, rychlá, šetrná. Sama přechází z fáze stimulace do odsávání,ukazuje čas.
    • Skládá se snad z milionu komponent, což dokáže po rozbalení vyděsit, naštěstí každý sedí jen na jedno místo.
    • Nemá baterii pro použití venku.
    • Při spuštění okamžitě startuje. Až za chodu můžete nastavit pravé/levé nebo obě prsa.

Je boží, ruční pákovou odsávačku to totálně trumflo. Složitější sestavení se lze snadno naučit. Škoda jen, že se musí často hodně rozebrat, aby to vevnitř vyschlo a neplesnivělo. Hodil by se adaptér do autozapalování, aby se dala využít i bez přístupu k zásuvce.
    Pro někoho, kdo potřebuje často a rychle odsát, je to skvělá volba.

• Tichý
    • Více dílů

• , zakoupeno v Elektrochram

• Tichá
    • Rychla
    • Výkonná
    • Volitelné programy odsávání
    • Odsava obě prsa najednou
    • Není na baterky, jediná nevýhoda.

Je to moje čtvrtá odsavacka MM a nemohu si ji vynachválit. Nenasla jsem téměř žádné recenze, ale nasla jsem ji za super cenu, tak jsem ji zkusila a je naprosto vyborna. Zkratila mi cas odsávání na polovinu, možná i tretinu. Mléka mam teď 2x tolik, než při odsávání s jinou znackou, kdy jsem se neustále bala, aby syn měl dostatek. Nyni přebytky mrazim. Kdo váhá, ať určitě koupí. Ja ji sehnala za 3 tisice. Ale maji ji i predrazenou v jinych obchodech, tak to chce prohledat. Za me opravdu top

• Rovnoměrné odsávání
    • Velká úspora času
    • Funkčně podobná velkým odsávačkám v nemocnici
    • Dvoufázová
    • Jednoduché ovládání
    • Display s časem odsávání

Nemohla jsem kojit a tak jedinou variantou jak prckovi dopřát mateřské mléko bylo odsávání. Proto jsem hledala co nejlepší odsávačku. Odsávačka BAYBY BBP 1020 je dvoufázová a na obě prsa, takže uspoří i spoustu času. Prckovi už jsou dva měsíce a díky této odsávače je stále jen na mateřském mléku. Při pravidelném odsávání pomůže rozjet a udržet laktaci. Za mě jen samá pozitiva. Vřele doporučuji.

• Odsává obě prsa najednou. Velká úspora času. Šetrná. Odsávání vůbec nebolí. Napodobuje sání miminka. Stimuluje prsa. Díky této odsávačce se mi konečně pěkně rozjela laktace. Super ovládání. Vše se dá regulovat. Nastavit jak člověku vyhovuje. Vidíte i čas jak dlouho odsáváte. Pěkný vzhled.

Naprosto nejlepší odsávačka. Mohu jen doporučit. S kojením a dostatkem mléka pro své mimi jsem měla problém a díky této odsávačce jsme dnes spokojení a v pohodě a mimi stále dostává mateřské mléko.