LOVI 5 500 Dvoufázová manuální páková Protect

Typ odsávačky
manuální
Dvoufázový systém odsávání

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

Funguje! Mám velká prsa a měla jsem problem najít vhodnou odsávacku, ktera by navíc byla tichá a opravdu účinná. Tato mi vyhovuje na 100% a pomohla mi rozjet a zvýšit laktaci! Doporučuji!

• , zakoupeno v WAMBA

Splnila očekávání. Je šetrná a účinná.

Typ odsávačky
manuální
Dvoufázový systém odsávání

Ruční odsávačka Protect je profesionálním pomocníkem při řešení problémů s laktací. Simuluje přirozený 2-fázový rytmus sání dítětem. Její výhody oceníte zejména při častém odsávání i při vzniklých problémech (mléčných návalech, poraněných...

• Účinná, tichá, šetrná

Přesně něco takového jsem hledala.

• , zakoupeno v Slune-cz.cz

• , zakoupeno v WAMBA

Splnila očekávání. Je šetrná a účinná.