Philips Avent SCF396/11 Elektrická

TOP 39 v kategorii Odsávačky mateřského mléka

Philips Avent SCF396/11 Elektrická

Inspirováno miminkem, praktické pro maminku. Technologie natural motion. Efektivně kombinuje vakuum a stimulaci bradavek pro rychlejší tok mléka. Dobíjecí odsávačka...
4 049 Kč

• Tichá
    • Pohodlná
    • Malá lahvička jako bonus
    • Nic jsem nenašla

Vyzkoušela jsem již více odsávaček, ale tato se řadí mezi nejpohodlnějších odsávaček na trhu. Odsávání nebolí, není nepříjemné. Je velmi tichá, takže nevzbudí miminko, které je blízko vás. Měkká a přizpůsobivá silikonová vložka stimuluje prso stejně jako dítě při sání z prsu a skvěle se tedy přizpůsobí každé bradavce. Ovládání je velice jednoduché. Veliké plus dávám tomu, že nemusí být v zásuvce zapojena a je tedy vhodná i na cesty! Odsávačku používám skoro měsíc a zatím jsem nenašla žádné negativa. A krásný design je ještě třešnička na dortu. Nezbývá mi nic jiného, než že rozhodně doporučuji!

• Tichý chod
    • Široká škála režimů
    • Rychlost odsávání
    • konektor micro USB

Tato elektrická odsávačka mne mile překvapila a naprosto uchvátila. Co na ní oceňuji je její intuitivní a jednoduché použití, její tichost a hlavně rychlost oproti mé předchozí odsávačce díky technologii Natural Motion. Další její výhodou je určitě množství režimů stimulace a odsávání, díky které jsem byla schopna najít mne naprosto vyhovující nastavení, které si navíc odsávačka díky funkci paměti pamatovala i při dalším zapnutí. Jediné co bych ovšem odsávačce vyčetla je dnes již zastaralý konektor micro USB, takže jsem k nabíječce na telefon s USB-C musela vozit druhý kabel.

• Velikost jak nástavce tak celé odstávačky
    • Přiložená lahev
    • 8 úrovní
    • Jednoduchá údržba

Philips je pro mě vždy záruka kvality. Nebylo tomu jinak ani v případě téhle elektrické odsávačky mateřského mléka. Vzhledem k tomu, že trpím na zánětu prsu, můj život je nyní o mnoho lepší. Osobně mi vyhovuje daleko více než manuální odsávačka. Na prsu mi sedí úplně akorát. Navíc máte možnost několik režimů odsávání, takže můžete vyzkoušet a najít ten ideální pro vás. Mají i super vymyšlenou údržbu, která je intuitivní, snadná a nic se nikde zbytečně nelepí.

Značka
Typ odsávačky
elektronické
Dvoufázový systém odsávání
Včetně příslušenství
Typ odsávání
z jednoho prsu

Inspirováno miminkem, praktické pro maminku.
Technologie natural motion.
Efektivně kombinuje vakuum a stimulaci bradavek pro rychlejší tok mléka.
Dobíjecí odsávačka mateřského mléka na cesty!
Inspirováno unikátní schopností miminka sát a masírovat bradavku, technologie natural motion přirozeně stimuluje tok mléka.
- klinicky prokázaná účinnost
- jednodílná masážní vložka se vám přizpůsobí tvarem, takže jedna velikost opravdu vyhovuje všem
- stejně jako miminko se naše odsávačka přizpůsobí ze stimulačního módu k odsávání
Sedí na 99.98 % velikostí bradavek
Na základě klinického testování provedeného v roce 2019, v porovnání s výsledky předchozího modelu výrobku. Více informací na www.philips.com/avent

Vlastnosti:
- méně dílů
- snadné sestavení, použití i čištění
- uzavřený systém pro hygienické odsávání – žádné mléko v hadičce
- 8 stimulačních + 16 odsávacích nastavení pro individuální použití
- určeno pro odsávání ve vzpřímené poloze, bez nutnosti se předklánět
- tichý motor pro diskrétní použití, ať jste kdekoli
- paměťová funkce uloží váš oblíbený styl odsávání
- dobíjecí baterie pro snadné použití i na cestách

Podívejte se na video:

Podívejte se na video jak složit odsávačku:

Podívejte se na video jak čistit odsávačku:

Obsahuje vše potřebné k odsátí a uskladnění mateřského mléka a nakrmení Vašeho miminka.Obsah balení:- 1x motorek- 1x měkká masážní vložka- 1x lahev Natural- 1x těsnicí víčko- 1x jednorázové prsní vložky- 1x síťový adaptér

dárek Philips AVENT Sterilizátor do mikrovlnné trouby

Rychlá a efektivní parní sterilizace v mikrovlnné troubě

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby může být použit ke sterilizaci dětských lahví a jiných výrobků během pouhých 2 minut, přičemž zničí 99,9 % bakterií a mikrobů.

Přesná délka procesu samozřejmě závisí na výkonu mikrovlnné trouby. 2 minuty při výkonu 1200–1850 W, 4 minuty při výkonu 850–1100 W, 6 minut při výkonu 500–800 W.

Je prokázáno, že parní sterilizátor do mikrovlnné trouby zničí 99,9 % bakterií a mikrobů.

Obsah zůstane sterilní až 24 hodin, pokud není víko odklopeno.

Použitelný pro různé druhy lahví a dalších výrobků:

Sterilizátor sterilizuje dětské láhve se standardním i širokým hrdlem. Sterilizovány mohou být zároveň až 4 dětské láhve Philips Avent.

Sterilizátor může být použit ke sterilizaci odsávaček, dudlíků, příborů, dětských lahví a jiných výrobků.

Kompaktní lehký design:

Díky lehkému a kompaktnímu designu sterilizátoru ho můžete snadno vzít kamkoliv sebou – na dovolenou, na návštěvu k příbuzným, atd.
Nyní můžete mít sterilizované dětské láhve a jiné výrobky vždy po ruce.

Parní sterilizátor do mikrovlnné trouby byl navržen pro většinu mikrovlnných trub na trhu a uchová tak dětské láhve a jiné výrobky sterilní, ať jste kdekoliv.

Philips AVENT Krém na bradavky

Ideální pro ošetření bolavých nebo popraskaných bradavek – obnoví a zvláční pokožku. Lze použít i na jinou popraskanou kůži (např. rty).

Před kojením ho není třeba smývat.:

Při používání během těhotenství jednou nebo dvakrát denně pomáhá připravit pokožku na kojení a po porodu při používání mezi krmením pomáhá matce udržovat zdravou a vláčnou pokožku.

Bez přidaných barev, konzervantů a bez parfemace:

Obsahuje kokosový olej a aloe vera, což jsou přírodní složky, které pomáhají zvláčňovat pokožku a změkčovat bradavky.
Obsahuje látku Medilan™, což je lanolin mimořádně vysoké čistoty, který proniká vnějšími vrstvami pokožky, zvyšuje její jemnost a zajišťuje vláčnost.

Rozměry a hmotnost:

• Jednoduchá obsluha
    • Pomocník při nedostatku laktace
    • Vyměnitelné (dokoupitelné) ochozené díly
    • Jemná k prsům
    • Jednou baterie přestane fungovat a nebude možné nést odsávačku kamkoliv. Na druhou stranu bude fungovat dál, ale s pomocí zásuvky.

Všem bych tuto odsávačku doporučila! Moc mi pomohla při rozjíždění laktace po porodu, protože už hrozilo, že pro malou nebudu mít mlíčko žádné. Díky tomuto pomocníkovi mohu krmit naše dítě tím nejlepším, co může v prvních měsících života dostat.
    Možnost nabití je pro maminky opravu velkým pomocníkem, protože už nemusí sedět někde shrbeně u zásuvky, ale mohou s odsávačkou chodit/sednout si někde bokem od zásuvky, byť je adaptér dostatečně dlouhý. Odsávání je oproti manuální odsávačce neskutečně šetrné (dovolím si říci, že v počátcích, kdy miminko začíná sát, je tato odsávačka ještě šetrnější k bolavým prsům než samotné miminko a to právě díky režimu stimulace/odsávání, měkké odsávací vložce a intenzitám podtlaku). Dokonce si pamatuje intenzitu podtlaku! Oceňuji možnost dokoupení náhradních dílů, které se vlivem sterilizace/používání opotřebí. Myslím si, že cena odpovídá kvalitě.

+ Krásný design
    + Šetrná k prsům
    + Kompatibilita s ostatními lahvemi
    + Jednoduchá obsluha
    + Možnost nabíjení

• kvalitní zpracování
    • hezký vzhled
    • snadné používání

S elektrickou odsávačkou jsem opravdu spokojená a tudíž bych jí doporučila i ostatním maminkám. Líbí se mi jednoduchost ovládání a její snadná údržba. Také kladně hodnotím, že odsávačka nemusí být v době odsávání ve zdroji a v případě cest je možné využít powerbanku.

• Kompatibilita
    • Bezbolestne odsati
    • User friendly
    • Design

Elektricka odsavacka mleka je must have do porodnice. Nemela by zadne nastavajici mamince chybet. Pomuze jiz v porodnici maminku rozkojit. Tato je skvela, ze je odsati rychle, efektivni, bezbolestne. Kompatibilni s lahvemi avent. Je velmi skladna. Lehce se rozlozi a sterilizuje.

• Snadne vymyvani

S elektrickou odsavackou mleka jsem velice spokojena a nemenila bych. Prakticky veskere vyrobky Philips jsou velkym pomocnikem. Odsavacka je jednoducha na ovladani i na udrzbu. Vrele doporucuji tento vyrobek vsem kojicim maminkam, usnadni vam prubeh materstvi.

• Rychlost odsavani
    • Design
    • Snadne cisteni
    • Ruzna intenzita odsavani

Skvela odsavacka mleka, s odsavackou od Medely je nejlepsi na trhu. Je velmi rychla, intenzita sani se da nastavit a nasledne ulozit do pameti. Je bezdratova, takze idealni pro odsavani na cestach, v restauraci atd. Snadno se rozlozi a omyje. Odsavani je tiche.

• , zakoupeno v Testuj.to

• nezávislost na el. zásuvce
    • velikost a design
    • digitální ukazatel času kojení
    • volba intenzity odsávání
    • snadné, intuitivní sestavení
    • hadička spojující přístroj s odsávačkou nemá pevné koncovky, podléhá rychle opotřebení
    • nástavec na prso dokonale nepřilne (u větších prsou), je potřeba jej na prso více přitlačit, jinak mléko vytéká mimo

Odsávačka Philips Avent mě zaujala zejména jednoduchou obsluhou, včetně intuitivního sestavení a zprovoznění. Skvělá je také možnost nabití a odsávání nezávisle na elektrické zásuvce. Odsávání je díky velkému rozsahu volby intenzity velmi pohodlné, intenzitu mohu zároveň kdykoliv změnit. Praktická je také možnost našroubování kelímků ke skladování mléka přímo na odsávačku, odpadá tak přelévání mléka a jeho možné rozlití nebo znehodnocení.

• jednoduché použití
    • příjemné držení
    • slušná výdrž baterie
    • je trochu hlučná

S odsávačkou jsem spokojená, je jemná a příjemná, oceňuji zejména možnost nastavení intenzity odsávání. Ovládání je velmi snadné a intuitivní. Na baterii vydrží docela dlouho, takže nabíjení není problém. Navíc je příjemná v ruce, má dobrý tvar a vypadá i dobře. Jako malé mínus bych uvedla vyšší hlučnost, ale asi to patří k elektrickým odsávačkám, to pohodlí za to určitě stojí.