Nejnovější recenze ze sekce Odsávačky mateřského mléka

Medela elektrická Swing Flex

Medela elektrická Swing Flex

Ověřený zákazník eAndílek.cz M

Přidáno: 14. ledna 2023

Zakoupeno v eAndílek.cz

Dobrá odsavačka, má dvě fázi, snadné se vyčistí a sbírá

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Aisha

Přidáno: 9. ledna 2023

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Rychle odsati v prupade ze boli prsa v noci. Nedela hluk.
  • Prostredni cast odsavacky nejde rozebrat a po myti v mycce i rucne pomoci vatovych tycinek tam zustava mleko ktere plesnivy. Bohuzel to nejde nicim dostat ven kvuly konstrukci a rozhodne bych takto odsate mleko nedala male k piti.

Na odsati a vyliti ok. Po zplesniveni casti odsavacky bych mleko nedala male k piti.

Ověřený zákazník Alza.cz Michaela Coufalová

Přidáno: 7. ledna 2023

(naposledy upraveno 7. ledna 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• kvalita
  • životnost
  • top značka

Vyzkoušela jsem snad všechny výrobce a tahle je prostě top , oceňuji super víčko, díky kterému nic nekape - což není bohužel samozřejmost. Doporučuju všema deseti.

Ověřený zákazník CZC.cz Kaja

Přidáno: 6. ledna 2023

Zakoupeno v CZC.cz

• Osvědčila se jako bezvadná odsávačka
  • ergonomická
  • Super produkt

dcera měla problém s kojením 14-ti denního miminka a takto může dokrmovat i kojit bez problémů. Je s tímto výrobkem maximálně spokojená.

Reakce značky TrueLife

děkujeme za Vaši recenzi produktu. Velmi nás těší, že se dárek osvědčil a těšíme se na další Vaše nákupy.
S pozdravem a přáním hezkého dne
tým TrueLife

BabyOno ruční páková Anatomy

BabyOno ruční páková Anatomy

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. ledna 2023

(naposledy upraveno 5. ledna 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

• ....
Ardo Calypso Elektrická bílo zelená

Ardo Calypso Elektrická bílo zelená

Ověřený zákazník promama.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. prosince 2022

Zakoupeno v promama.cz

• Výborná odsávačka s možnosťou nastaviť intenzitu a rýchlosť cyklu. Mam možnosť porovnať s Medelou, osobne mi Calypso vyhovuje viac
Tommee Tippee Silikonová Made for Me

Tommee Tippee Silikonová Made for Me

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2022

• Snadné použití
  • Jednoduchá údržba
  • Lze používat jednou rukou
  • Obsahuje sterilizační sáček do mikrovlnné trouby
  • Lze mýt v myčce

Myslím, že se skvěle hodí na cesty. Já osobně ji používám v prvních týdnech, kdy si potřebuji ulevit od nalitých prsou během a mezi kojením.

Super pomocník k odstříkání při příliš nalitých prsech

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2022

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

Koupila zbytečně, půl hodiny a jenom 20ml.

Ověřený zákazník Testuj.to Nikola

Přidáno: 13. listopadu 2022

• Vzhled
  • Funkčnost
  • Šetrnost
  • Jednoduché ovládání

Myslela jsem.si, že nejlepší bude elektronická odsávačka, ale musím říct, že s touto odsávačkou jsem naprosto spokojená, nemám s ní žádné problémy, všechno jsem pochopila hned napoprvé a také hned na poprvé super výsledek ? určitě bych neváhala a odsávačku doporučila i ostatním maminkám

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 13. listopadu 2022

• velikost
  • funkčnost
  • praktická taštička

Manuální odsávačka značky Philips Avent, která má v sobě inovativní silikonovou vložku je zcela totožná jako sání dítěte, takže naprosto přirozená. Velmi rychle nastimuluje bradavku na tok mléka a výborně se s ní pracuje. Takže ikdyž kojím, zároveň mohu i odsávat z druhého prsu. Velkou výhodou balíčku jsou skladovací pohárky, které mohou být skladovány nejen v ledničce, ale také mrazničce.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 12. listopadu 2022

• Komfort
  • Velikost
  • Kvalita
  • Poměr cena výkon
  • Startovaci set
  • Někomu by mohl vadit manuál

Manuální odsávačka ve startovací sadě je výborná věc. Oproti konkurenci (TL) mi Avent odsávačka sedla na prso parádně. Je malá, takže ani na cestách nebylo vidět, že odsávam. Dá se pěkně rozebrat a vyčistit. Vyuzivam tedy jako doplněk ke kojení. Pro pravidelnejsi využívání bych možná přemýšlela o elektrické.... V sadě byly dvě lahve velikostně odlišné, zamrazivaci pytlíky, nejlepší skladovací kalíšky, termo taška a prsní vložky. Můžete odsavat buď přímo do lahviček nebo do kalisku, z čehož jsem byla unešena!

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Přidáno: 11. listopadu 2022

• Možnost využití při cestování
  • Měkký materiál
  • Skladné
  • Jednoduché ovládání
  • odsaje o něco méně mléka než elektrické odsávačky

Manuální odsávačka je lehká, vyrobena z příjemného materiálu, odsávání rozhodně nebolí ani není nepříjemné. Na cesty je ideální, lze ji vzít kamkoliv s sebou. Ovládání je velmi jednoduché, jediná nevýhoda je, že odsaje o něco méně mléka než elektrická odsávačka.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 10. listopadu 2022

• Thermo taška
  • Dozy na mléko s odměrkou
  • Nezabere to místo a je velmi lehká
  • Měkká vložka, netlačí na prso
  • nic mě nenapadá

Manuální odsávačka je velmi intuitivní, snadná na používání, vhodná kamkoliv na cesty, protože je lehká a nezabere skoro žádné místo. Umí se přizpůsobit prsu, odsávání nebolí. Lze jí použít prakticky kdekoliv. Super jsou i kelímky na mléko s odměrkou, takže nemusíte zbytečně přelévat.

Nuk manuální Soft & Easy

Nuk manuální Soft & Easy

Ověřený zákazník detskyraj.cz oli

Přidáno: 9. listopadu 2022

Zakoupeno v detskyraj.cz

Kupovala jsem již druhou, plně mi vyhovuje. Jediný, ale celkem nepříjemný problém, že ze začátku jde velmi ztuha.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

Přidáno: 9. listopadu 2022

• Tichá
  • Snadno omyvatelna
  • Příjemné odsavani bez bolesti

Celkově obrovská spokojenost.
Největší výhodou je, že je odsávačka tichá oproti elektrickým a tak můžete odsávat i v noci a nikoho tím netušíte.
Tuto odsávačku doporučují i v porodnici jelikož je úplně bezbolestná a výborně poslouží již první dny po porodu k nastartování laktace.
Využila jsem i veškeré příslušenství, které je součástí. Můžete tak rovnou mléko uchovat v lednici nebo mrazáku a nemusíte již nic dalšího dokupovat.
Lahvičky jsou také perfektní a miminko je díky podobnosti prsu ihned přijalo.
Oceňuji i jednoduché použití a rozložení pro sterilizaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Tvar
  • Mterial
  • Tah

Odsavacku bych doporucila jako povinnou výbavu kazde maminky, co planuje kojit. Odsavacka je super i svou výbavou, kalisky na mleko neprotikaji, tasticka je velice skladna, lahvicky tez super, oceňují dve velikosti. Ja ji pouzivam nejen na odsati předběžného mleka, ale i pri pomoci s ucpanym mlekovodem, ci zánětem. Pokud chcete plne kojit, odsavacku bych poridila tez, mleko se da zmrazit a pridavat miminku do prikrmu. Je to prostě pomocnik do nepohody i pohody.

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Velikost
  • Kvalita

Manuální odsávačka je velmi kvalitní, nenašla jsem žádnou její nevýhodu. Je prakticky skladna a mohu ji mít v kabelce kamkoliv jdu. Manipuluje se s ni lehce a nemám s ni žádný problém. Její použití ani není nijak složité. Bála jsem se, ze bude na prsu nepříjemná, ale je naprosto v pořádku.

Ověřený zákazník Testuj.to Iveta

• Vzhled
  • Funkčnost
  • Vyrobek

Nikdy bych neřekla nebo spíš jsem neplanovala si koupit odsávačku, i když je to potřeba nebo spis hodí se to na různé cesty, ale jsem ráda, že jsem si koupilu tu od philipsu a vyzkoušela manuální odsávačku než elektrickou. Za mě výhoda, že to nemusí do elektriky, že akorát namáháte ruku, ale to se dá párkrát vydržet. Za mě super, doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Adriana

Přidáno: 7. listopadu 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• V sadě je vše potřebné
  • skvělé ovládání odsávačky
  • možno použít na cesty

Myslím si, že tento startovní set pro odsávání by u sebě měla mít každá novopečená maminka. Obsahuje skvělé věci a já využívám naprosto všechny. Odsávačka je opravdu úžasná - výborně se s ní pracuje, je lehká a skladná, a tím, že není na elektřinu, tak je velmi vhodná i na cesty.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25