Nejnovější recenze ze sekce Odsávačky mateřského mléka

Canpol babies Elektrická Easy&Natural

BabyOno ruční páková Anatomy

Ověřený zákazník MALL.CZ Libor

Přidáno: 5. listopadu 2022

Zakoupeno v MALL.CZ

Jednoduchá obsluha.Dobrá cena i kvalita.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 2. listopadu 2022

• Lehoučká do ruky
  • Jednoduchost

Manuální odsávačka mateřského mléka od Aventu je skvělý pomocník při kojení,je lehoučká,padne do ruky a skvělá na cesty.Skvělá i pro dětičky,které jsou křené z flašky buď umělou stravou a nebo mateřským mlékem.všem vřele doporučuji nebudete litovat..

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

Přidáno: 27. října 2022

• Kvalitní provedení
  • Lehká údržba
  • Balení s lahvičkama
  • Funkčnost

Manuální odsávačka mateřského mléka Philips Avent dostává jménu své značky. Tedy spolehlivost, účinnost a jednoduchost. Odsání mléka je jednoduché i v různých fázích vašeho poprsí, což u jiných značek může být problém. Líbí se mi také jednoduchá údržba. Jsem ráda, že jsem neudělala krok vedle.

Neno Camino Dvojitá třífázová bezdrátová elektrická

• Rychlé odsátí
  • Jemná stimulace
  • Občas se hůře sestavuje
  • Hlučná
  • Nezdá se mi vhodná na používání při častém a pravidelném odsávání

Odsávačka je malá, lehká,
a skladná a skvělá pokud nemáte přístup k elektřině, nechcete nebo nemůžete tahat káblíky a baterky. Na ruční odsávačku je trošičku více slyšet. Nárazově odsaju více mléka za kratší dobu než odsávačkou elektrickou. Na dlouhé nebo časté odsávání není vhodná, to už pak byla stimulace nepříjemná a bolestivá. Jemná stimulace zaručí nebolestivé a celkem rychlé odsátí. Při opakovaném skládání po sterilizaci se mi trochu rozpadala, hůře se některé komponenty dotahovanly a hůře pasovaly na sebe.

Ověřený zákazník Testuj.to Samanta

Přidáno: 17. října 2022

• vzhled
  • funkčnost
  • kvalita

S ruční odsávačkou mateřského mléka jsem byla velmi spokojena. Výrobek funguje naprosto skvěle a nenašla jsem žádný technický ani praktický problém. Mezi velké výhody tohoto produktu řadím praktické použití a žádné složité postupy. Mléko je odsáté za chvíli. Nenašla jsem žádné nevýhody tohoto produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• Rozměr
  • Hmotnost

Výhodou ruční odsávačky mateřského mléka je její malý rozměr a nízká hmotnost. Odsávání bylo příjemné, nebolestivé a čištění odsávačky rychlé. Ruční odsávačka mateřského mléka byla pro mě velkým pomocníkem i na cestách. Své využití si našla dokonce i ve vlaku.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

Zakoupeno v Testuj.to

• Funkčnost srovnatelná s el. odsavačkou
  • Hygienické krytky
  • Výborné doma i na cesty
  • Lehce se mi rozpadala po čištění než se pořádně přijde jak na to

Milé překvapení! Oproti elektronické odsávačce mlíčka stejné značky, jsem se obávala nižšího výkonu, ale funguje výborně. Je skvělá jak na doma, tak na cesty, malá a skladná. Jediné co, tak se mi rozpadala "ruční pumpa" po prvních čištěních, ale je to o zvyku a skládání. :-) za mě super.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Snadná údržba a manipulace
  • K nastartování laktace
  • Bezbolestné
  • Vhodná na občasné použití

Manuální odsávačka od Philips Avent je vhodná hned po porodu na pomoc a nastartování laktace. Mě velice pomohla. Odsávání je zcela jednoduché a bezbolestné. Pokud bych měla odsávat často (každý den, třeba i vícekrát) zvolila bych spíše variantu elektrickou. Je to opravdu celkem namáhavé, ale na odsávání pro občasné krmení z lahvičky nebo při nalitých prsech je to zcela v pořádku. S odsávačkou jsem spokojena, odsáto mám rychle, bezbolestně a nedělá hluk.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• Desing
  • Tichá
  • Pohodlná
  • Malá lahvička jako bonus
  • Nic jsem nenašla

Vyzkoušela jsem již více odsávaček, ale tato se řadí mezi nejpohodlnějších odsávaček na trhu. Odsávání nebolí, není nepříjemné. Je velmi tichá, takže nevzbudí miminko, které je blízko vás. Měkká a přizpůsobivá silikonová vložka stimuluje prso stejně jako dítě při sání z prsu a skvěle se tedy přizpůsobí každé bradavce. Ovládání je velice jednoduché. Veliké plus dávám tomu, že nemusí být v zásuvce zapojena a je tedy vhodná i na cesty! Odsávačku používám skoro měsíc a zatím jsem nenašla žádné negativa. A krásný design je ještě třešnička na dortu. Nezbývá mi nic jiného, než že rozhodně doporučuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Ingrid

Přidáno: 11. října 2022

• Tichý chod
  • Široká škála režimů
  • Rychlost odsávání
  • konektor micro USB

Tato elektrická odsávačka mne mile překvapila a naprosto uchvátila. Co na ní oceňuji je její intuitivní a jednoduché použití, její tichost a hlavně rychlost oproti mé předchozí odsávačce díky technologii Natural Motion. Další její výhodou je určitě množství režimů stimulace a odsávání, díky které jsem byla schopna najít mne naprosto vyhovující nastavení, které si navíc odsávačka díky funkci paměti pamatovala i při dalším zapnutí. Jediné co bych ovšem odsávačce vyčetla je dnes již zastaralý konektor micro USB, takže jsem k nabíječce na telefon s USB-C musela vozit druhý kabel.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

Přidáno: 11. října 2022

Zakoupeno v Testuj.to

• odsávat se dá kdekoliv
  • super cena
  • když potřebujete odsát hodně je to makačka

Odsávačkou na to, že je ruční, se dá dost slušně odsát docela rychle, bezbolestně a jednoduše odsát mateřské mléko. Výhoda je, skladnost a jednoduchost, která je super na cestování. Je levnější než elektrická. Doporučuji pro ty, kteří s kojením už mají zkušenost.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

Zakoupeno v Testuj.to

• Velikost jak nástavce tak celé odstávačky
  • Přiložená lahev
  • 8 úrovní
  • Jednoduchá údržba

Philips je pro mě vždy záruka kvality. Nebylo tomu jinak ani v případě téhle elektrické odsávačky mateřského mléka. Vzhledem k tomu, že trpím na zánětu prsu, můj život je nyní o mnoho lepší. Osobně mi vyhovuje daleko více než manuální odsávačka. Na prsu mi sedí úplně akorát. Navíc máte možnost několik režimů odsávání, takže můžete vyzkoušet a najít ten ideální pro vás. Mají i super vymyšlenou údržbu, která je intuitivní, snadná a nic se nikde zbytečně nelepí.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Jednoduchá obsluha
  • Pomocník při nedostatku laktace
  • Vyměnitelné (dokoupitelné) ochozené díly
  • Jemná k prsům
  • Jednou baterie přestane fungovat a nebude možné nést odsávačku kamkoliv. Na druhou stranu bude fungovat dál, ale s pomocí zásuvky.

Všem bych tuto odsávačku doporučila! Moc mi pomohla při rozjíždění laktace po porodu, protože už hrozilo, že pro malou nebudu mít mlíčko žádné. Díky tomuto pomocníkovi mohu krmit naše dítě tím nejlepším, co může v prvních měsících života dostat.
Možnost nabití je pro maminky opravu velkým pomocníkem, protože už nemusí sedět někde shrbeně u zásuvky, ale mohou s odsávačkou chodit/sednout si někde bokem od zásuvky, byť je adaptér dostatečně dlouhý. Odsávání je oproti manuální odsávačce neskutečně šetrné (dovolím si říci, že v počátcích, kdy miminko začíná sát, je tato odsávačka ještě šetrnější k bolavým prsům než samotné miminko a to právě díky režimu stimulace/odsávání, měkké odsávací vložce a intenzitám podtlaku). Dokonce si pamatuje intenzitu podtlaku! Oceňuji možnost dokoupení náhradních dílů, které se vlivem sterilizace/používání opotřebí. Myslím si, že cena odpovídá kvalitě.

+ Krásný design

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

• kvalitní zpracování
  • hezký vzhled
  • snadné používání

S elektrickou odsávačkou jsem opravdu spokojená a tudíž bych jí doporučila i ostatním maminkám. Líbí se mi jednoduchost ovládání a její snadná údržba. Také kladně hodnotím, že odsávačka nemusí být v době odsávání ve zdroji a v případě cest je možné využít powerbanku.

Medela elektrická Swing Flex

Medela elektrická Swing Flex

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. října 2022

(naposledy upraveno 10. října 2022)

Zakoupeno v Alza.cz

• Kompatibilita
  • Bezbolestne odsati
  • User friendly
  • Design

Elektricka odsavacka mleka je must have do porodnice. Nemela by zadne nastavajici mamince chybet. Pomuze jiz v porodnici maminku rozkojit. Tato je skvela, ze je odsati rychle, efektivni, bezbolestne. Kompatibilni s lahvemi avent. Je velmi skladna. Lehce se rozlozi a sterilizuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

Přidáno: 9. října 2022

• Snadne vymyvani

S elektrickou odsavackou mleka jsem velice spokojena a nemenila bych. Prakticky veskere vyrobky Philips jsou velkym pomocnikem. Odsavacka je jednoducha na ovladani i na udrzbu. Vrele doporucuji tento vyrobek vsem kojicim maminkam, usnadni vam prubeh materstvi.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 6. října 2022

• Rychlost odsavani
  • Design
  • Snadne cisteni
  • Ruzna intenzita odsavani

Skvela odsavacka mleka, s odsavackou od Medely je nejlepsi na trhu. Je velmi rychla, intenzita sani se da nastavit a nasledne ulozit do pameti. Je bezdratova, takze idealni pro odsavani na cestach, v restauraci atd. Snadno se rozlozi a omyje. Odsavani je tiche.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25