Nejnovější recenze ze sekce Odsávačky mateřského mléka

Ameda Finesse

Ameda Finesse

Ověřený zákazník Babystore Ověřený zákazník

Přidáno: 13. ledna 2019

Zakoupeno v Babystore

• Odsávačka je poměrně malá, takže snadno přenosná
  • Oddělení prostoru s mlékem od sacích hadiček (vlhkost se do nich nedostane, takže mléko není kontaminováno v případě vznikajících plísní v hadičkách; v případě této odsávačky zůstávají, při zachování správného postupu při vymývání membrány, hadičky suché)
  • Možnost nastavení intenzity a rychlosti sání (hodnoty jsou srovnatelné s nemocniční variantou odsávačky, což v případě domácí varianty je určitě velké plus)
  • Oproti Medele je o něco hlučnější, ale není to nic dramatického. Mě osobně to nijak neomezuje.
  • Součástí balení nebyl stojánek na lahvičky
  • Zmenšující nástavec bych uvítala už jako fixní součást odsávací sady ne jako extra komponent, který se připojí k sadě s vel. 25 mm.

Odsávačku jsem pořizovala po půl roce používání nemocniční odsávačky Medela Symphony, takže jsem měla specifické požadavky (tato recenze je tedy hodnocením s ohledem na mou předchozí zkušenost s Medelou). Jejímu nákupu předcházel průzkum a porovnávání s ostatními produkty. Vzhledem k tomu, že jsem na odsávačce závislá a používám ji pro odsávání plné dávky mléka několikrát denně, uvítala jsem možnost nastavení intenzity a rychlosti sání.
Po týdnu používání stále trochu bojuji s hledáním vhodné intenzity a rychlosti tak, aby mi odsávání bylo příjemné (občas mi přijde, že by mohl existovat ještě nějaký mezistupeň). Toto je ale hodně individuální a každému vyhovuje něco jiného. I s Medelou mi to chvilku trvalo, takže budu doufat, že se mi podaří tu správnou polohu nalézt.

Ameda Finesse je odsávačka, která je malá, takže snadno přenosná, ale překvapivě výkonná. Zvolení intenzity a rychlosti sání je pro domácí použití spíše asi nadstandard. U Medely se dala upravit vždy jen intenzita (ale i s tím jsem se naučila fungovat a vyhovovalo mi to).
K odsávacímu setu jsem si rovnou pořizovala zmenšující prsní vložku 21,5 mm, kterou pravidelně využívám. Určitě bych uvítala, aby se odsávací set dal pořídit jako celek rovnou s kloboučkem v této menší velikosti. Takto mám o jeden kus navíc, který se musí vymývat. Pozitivní ale je, že nástavec hezky drží, takže při manipulaci se nestane, že by z odsávacího setu vypadl. Pouze prázdné lahvičky se zmenšujícím nástavcem přepadávají, ale po naplnění mlékem již stojí bez problému.
Tím, že je odsávací set jeden kus, hůře se všechny části i s lahvičkami vejdou do jednoho menšího hrnce. Musela jsem tedy pro vyváření zvolit větší hrnec.
Samotný odsávací set mi přijde, že je ve srovnání s Medelou složitější. Ventil je poměrně malý, takže se hůře vyndává pro vymytí. Našla jsem si už grif, ale otázka, jak dlouho vydrží, než se roztrhne (je ze silikonu, ale vypadá bytelně).
Určitě bych k celému setu uvítala nějaký stojánek na lahvičky. Po naplnění mlékem a při odpojování od hadiček by bylo dobré mít je do čeho dát, aby se nezvrhly. Byla jsem informována, že do budoucna by toto mělo být již součástí balení.
Nutnost používání zmenšujících nástavců jako extra příslušenství na odsávacím setu a absence stojánku ubralo půl hvězdičky v hodnocení.

Celkově bych odsávačku doporučila. Všechny výše uvedené nevýhody vyplývají spíše z mé předchozí zkušenosti a možnosti srovnat výrobek s jinou odsávačkou. Věřím, že pro někoho, kdo možnost srovnání nemá, se jedná o výrobek, vůči kterému nebude mít žádné výtky.

Reakce značky Ameda, Inc.

Děkujeme Vám za recenzi, která je zcela jistě velmi cennou i pro ostatní maminky, zvláště z důvodu, že máte možnost srovnání více značek. Jsme velmi rádi, že v konfrontaci s nemocniční odsávačkou naše odsávačka určená pro domácí použití naprosto obstála, zvláště když se jednalo o jeden z prvních vyrobených kusů. Nové maloobchodní balení, které nám zakrátko dorazí, již bude obsahovat podstavce na lahvičky, které paní tak chyběly. Š. Nejezchlebová

Medela Odsávačka manuální Harmony

Medela Odsávačka manuální Harmony

Ověřený zákazník Lékárna-madona.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2019

Zakoupeno v Lékárna-madona.cz

Elektrická je samozřejmě lepší, ale na občasné použití tato stačí :-)

Přidáno: 31. prosince 2018

• jednoduše se skládá
  • malá
  • rychle odsaje
  • dělá trochu hluku, ale není to nic vážného

Báječný pomocník. Nezničíte si ruce jako u manuální odsávačky a hlavně pomůže zpočátku když máte slabé miminko, které nezvládne ještě pořádně samo mlíčko sát.

Akuku Ruční transparentní

Paráda

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. prosince 2018

• Odsávala dobře
  • Po 2 měsících přestala mít tlak, otec ji důkladně vyčistil a zlepšilo se to.Dnes jsem ji nevymyla hned, ale po 3 hodinách a opět nejde, tlak není dostatečný a to jsem to teď vymyla 5 krát

Philips Avent Natural s VIA pohárky

Philips Avent Natural s VIA pohárky

Ověřený zákazník štěstí-zdraví.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. prosince 2018

Zakoupeno v štěstí-zdraví.cz

• Moznost odstrikani do lahve i do poharku
  • Rychlost odsavani
  • U malych prsou problem s prisatim

Mam mala prsa, zvlaste jedno, ke kteremu se diteti pak spatne prisava. Z toho duvodu jsem poridila odsavacku, ale ani ta se moc neprisaje, tudiz neodsaje moc mleka a nebo je to boj a trva to velmi dlouho.

Reakce značky Philips

Dobrý den, děkujeme za recenzi manuální odsávačky.
Mrzí nás, že vám výrobek nevyhovoval. Disponuje měkkou, přizpůsobivou silikonovou vložku univerzální velikosti, která je vhodná pro různé velikosti.
Váš podnět však předáme kompetentnímu oddělení.
Přejeme pěkný den.
Tým Philips

Přidáno: 8. prosince 2018

• Bez problémů :)

Super!

Přidáno: 5. prosince 2018

• Dobrá cena
  • Rychlé rozložení a složení při údržbě

Nuk Elektrická Prsní pumpa LUNA

Nuk Elektrická Prsní pumpa LUNA

Přidáno: 26. listopadu 2018

• Odsávačka se dá pořídit za příznivou cenu.
  • Snadné čištění - málo dílů.
  • Opravdu příjemný prsní silikonový nastavec - je k prsu šetrnější (větší než u jiných el.i mech.odsávaček).
  • Bohužel jejich životnost není dlouhá. Od dubna 2018 (to je sedm měsíců) mám již třetí. Vždy stejný problém - sací výkon se zpomalí, nakonec buď odejde kompresor, či motor! Na reklamaci nám vždy dodají nový přístroj. Teď ale budu chtít zboží vyměnit za prsní pumpu nuk nature sense.
  • Za mě velké zklamání! Dočetla jsem se, že díly jsou čínské a stahují pumpu z prodeje, právě kvůli poruchovosti.

Canpol babies BASIC ruční

Canpol babies BASIC ruční

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 20. listopadu 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Snadné ovládání
  • Pro občasné použít ideální varianta
  • Příjemná cena
  • Zatím jsem neshledala

Ideální pomocník pro občasnou úlevu od přebytečného mléka. Využiji cca 2x denně a pro toto použití je dostačující.
K odsavačce se dají přidělat i jiné lahve než přiložená, závit je univerzální.

Medela Prsní Swing Maxi Starter set 2 elektrická

Medela Prsní Swing Maxi Starter set 2 elektrická

Ověřený zákazník Parentage.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. listopadu 2018

Zakoupeno v Parentage.cz

+ Jemné a přitom účinné odsávání i na krátkou dobu. Jednoduchá manipulace, jednoduché rozkládání pro čištění.

- Možná hluk, odsavacka je slyšet, ale nemám možnost porovnání s jinými.

Philips Avent Odsávačka sada pro kojení

Philips Avent Odsávačka sada pro kojení

Ověřený zákazník Kašpárek baby Ověřený zákazník

Přidáno: 1. listopadu 2018

Zakoupeno v Kašpárek baby

• dobře fungující odsávačka, nesrovnatelná s manuální
  • kvalitní zpracování
  • dobře se umývají jednotlivé díly, snadno se rozkládá i skládá
  • lahvička a savička natural jsou výborné
  • část přikládaná k prsu dobře sedí

Výrobek zcela splnil očekávání, značka Philips Avent opět nezklamala.

Akuku Ruční PREMIUM zelená

Akuku Ruční PREMIUM zelená

Ověřený zákazník Oblečení u Berušky Ověřený zákazník

Přidáno: 28. října 2018

Zakoupeno v Oblečení u Berušky

• Velice jednoduchá manipulace, snadné mytí i vyváření. Díky pístu není odsávání vůbec namáhavé.
  • Balení obsahuje i silikonový dudlík, takže je možné okamžitě krmit. Závit kompatibilní i s lahvičkami jiných značek.

Nenašla jsem.

Přidáno: 23. října 2018

• Jednoduchá manipulace

BabyOno manuální balonková

BabyOno manuální balonková

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• nízká cena, jednoduché použití
  • plastová lahvička, hůře drží těsnění

Přidáno: 15. října 2018

• Snadná manipulace

Bayby Elektrická dvoufázová BBP 1010

Bayby Elektrická dvoufázová BBP 1010

Přidáno: 3. října 2018

• Jednoducha manipulace, lehke ovladani.

Vyzkousela jsem akorat po druhe, mozna je to mnou, ale moc odsavani nejde. Za 25 minut odsato 40ml. Ale treba se to zlepsi.

Zopa Comfy elektrická mint

Zopa Comfy elektrická mint

Ověřený zákazník Nejbaby Ověřený zákazník

Přidáno: 30. září 2018

Zakoupeno v Nejbaby

• poměr cena kvalita naprosto výborná,odsávačka má několik režimů odsávání,snadno složitelná,ideální velikost,stála o polovinu méně než konkurenční produkt a funguje úplně stejně,lahvička na mléko je malá a praktická

o žádné nevím...

Přidáno: 20. září 2018

• Mozno pouzit kdekoliv
  • Darek zdarma-vlozky do podprsenky den+noc a via kelimky

Lze kombinovat pouze s Avent lahvickami

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25